» Dedolight DLH4

Dedolight DLH4

Dedolight DLH4

Dedolight DLH4 je nejoblíbenější model značky Dedolight. O jeho popularitu v České republice se postaral zejména fotograf Jiří Růžek.

Dedolight DLH4

Dedolight DLH4 je světlomet produkující krásné tvrdé světlo o teplotě 3200 K. Jde o nejprodávanější model značky Dedolight (nejen) v České republice. Stačí se podívat na zbožový vyhledávač Heuréka a uvidíte sami, že tuzemské internetové obchody jiné modely víceméně ani nenabízejí. O popularitu tohoto světla se u nás postaral zejména Jiří Růžek, který s ním v posledních letech pořídil řadu úžasných snímků.

Dedolight DLH4 je ověnčený řadou ocenění, a to zejména díky patentované optice čítající asférickou čočku. Pomocí ní je světlo dokonale rozložené napříč celým světelným kuželem. Svělomet se vyznačuje se kompaktními rozměry, bytelnou konstrukcí a charakteristickým projevem ve stylu divadelního osvětlení.

K DLH4 lze pořídit celou řadu příslušenství. Za základní sestavu lze považovat světlomet DLH4, trafo DT24-1E a osmilisté klapky DBD8. Potřebujete samozřejmě i žárovku, která je v případě trafa DT24-1E 150W/24V. Když píšu „v případě trafa DT24-1E“, myslím tím, že lze pořídit ještě trafo s označením  DIMTA3. To napájí pouze 100W/12V žárovku a v praxi se proto obvykle nepoužívá. Výhodou „slabšího“ trafa a žárovky budiž více možností napájení v exteriéru. Přiznejme si ale, že na nějaké svícení v přírodě není od věci zapomenout. Pro tyto účely má Dedolight v nabídce zcela jiné modely a především řady s technologiemi LED či HMI.

Z dalšího zajímavého příslušentsví lze jmenovat projekční nástavec k projekci fotopozadí, DPEYESET k nasvícení linie očí, difuzní nástavec, různé druhy klapek či uchycení.

Dedolight DLH4

Cena 288 EUR bez DPH.

Up