» Ateliér

Ateliér

Můj ateliér je můj domov a můj splněný sen. Je dokonalou kulisou ženské krásy. Vybudoval a zařídil jsem si ho přesně podle svých představ, ale nechci si ho nechat jen pro sebe a své focení. Rád vám ho pronajmu, třeba i se světly Dedolight, nebo vás přivítám na některém z workshopů.

opatovice-neplachova

Atypický ateliér se nachází v uzavřeném areálu bývalých kasáren v Opatovicích nad Labem, 40 minut jízdy po D11 z okraje Prahy. Z Hradce Králové jste u mě autem za 5 minut, z Pardubic za 8 minut.

Vybavení ateliéru

Bytový dům z druhé poloviny 19. století prošel nedávnou nákladnou rekonstrukcí, také jeho okolí je upravené a nabízí bezproblémové parkování.

Ateliér je prostorný, najdete v něm samostatnou kuchyni, pokoj, koupelnu s vanou a 40m terasu s pěkným výhledem. Celý ateliér je zařízený designovým nábytkem z konceptu Kare Design v retro/barokním stylu. A když říkám celý, myslím tím celý. Nenajdete v něm nic, co byste se styděli mít na fotce.

Na vaší fotce může vyniknout:

  • Zlaté barokní křeslo
  • Barokní lustr
  • Barokní zrcadlo
  • Barová stolička Rockstar
  • Francouzské okno na terasu a terasa samotná

Jako model vám rád zapózuje i černý kocour Azrael.

Okolí

V blízkém okolí najdete vynikající lokace pro venkovní focení. Hned u domu je pěkný park, za 10 minut jste pěšky u zatopeného pískového lomu, kde pořídíte krásné fotky ve vodě. Hezké je i opatovické vlakové nádraží… Rád vám dám tipy na další lokace.

Světla Dedolight

Jsem příznivcem trvalých světel Dedolight, které patří k nejlepším na trhu. V současné době používám sestavu 6 světel a jejich příslušenství. Veškerou svou světelnou techniku vám rád zapůjčím spolu s ateliérem – viz ceník níž.

Zpracování fotek na místě

Fotografie postprodukčně zpracované v profesionálních aplikacích Adobe Lightroom a Photoshop lze ihned po focení vytisknout na termosublimační tiskárně Canon Selphy CP-910, a to v kvalitě fotolaboratoře.

Ceník pronájmu ateliéru a světel Dedolight

Čím delší pronájem, tím výhodnější hodinová sazba:

  • 1 hodina = 900 Kč
  • 2 hodiny = 700 Kč (za hodinu)
  • 3 a více hodiny = 600 Kč (za hodinu)

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Za dalších 100 Kč/hod. vám rád zapůjčím světelnou techniku Dedolight – všechna svá světla a příslušenství. V tom případě se ale chci focení účastnit jako osvětlovač a mít světla na očích.

Více o světlech Dedolight a možnostech jejich pořízení či pronájmu najdete na stránce o světlech Dedolight.

Up